Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

Biuro Nieruchomości ALTAM to dynamicznie rozwijająca się agencja świadcząca kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w oparciu  o zdobytą wiedzą i doświadczenie.

Obsługujemy rynek mieszkań, domów, gruntów i lokali komercyjnych na terenie Krakowa i gmin ościennych. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie nieruchomości GWARANTUJĄC PAŃSTWU BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI. Działamy w oparciu   o obowiązujące przepisy prawa, licencję zawodową (nr licencji: 22315) oraz posiadane ubezpieczenie OC w ramach prowadzonej działalności.

Geneza powstania naszego biura nieruchomości sięga  2007 roku kiedy to obecna nasza kadra menedżerska nabierała doświadczenia w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami u krajowych deweloperów i sieciowych multiagencji. Dzięki temu na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksową obsługę przy zachowaniu najwyższych standardów.

Zdobyte doświadczenie i mnogość sfinalizowanych transakcji pozwoliło nam na zdobycie zaufania i nawiązania współpracy z uznanymi deweloperami w branży oraz zaskarbiło sympatię wielu stałych Klientów którzy m.in. dzięki nam znaleźli wymarzoną nieruchomość.

Bardzo duży nacisk kładziemy na efektywność naszych działań dlatego też każdy z naszych agentów ma w swojej rotacyjnej ofercie nie więcej niż kilkadziesiąt nieruchomości z rynku wtórnego by móc się nimi rzetelnie zająć i dążyć do finalizacji transakcji.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY